درباره موسسه زبان رشد     


   موسسه زبان رشد خدمات اختصاصی وعمومی آموزش زبان انگلیسی را در چارچوب آموزش های سازمانی و برون سازمانی برای سطوح مدیران عالی و ارشد و همچنین سطح کارشناسان در سراسر کشور ارائه می نماید.

   این موسسه با همکاری شرکت « برکت تل» وابسته به «ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) » و با شناخت کافی از نیازهای زبان آموزانی که امکان حضور در کلاس های حضوری را ندارند بصورت آنلاین و از طریق اینترنت برگزار می نماید. شرکت در این کلاس ها در سراسر کشور و برای تمامی افرادی که اسم کاربری و رمز عبور انحصاری خود را از طریق ثبت نام دریافت نموده اند، امکان پذیر است و تنها ملزومات لازم برای آن، دارا بودن یک دستگاه کامپیوتر متصل به اینترنت (حتی بدون نیاز به سرعت های بالای اینترنت) و یک خط تلفن ثابت و یا همراه است.

   این موسسه تلاش دارد تا موقعیت ممتازی را برای زبان آموزان که بدلایل مختلفی از جمله دوری مسافت، مشکلات ایاب و ذهاب، نامناسب بودن ساعات تشکیل کلاس، شاغل بودن، مسئولیت خانواده و … شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، فراهم نماید. امروز می توانیم با افتخار اعلام کنیم که رویای حضور اساتید برتر و ممتاز در منزل و یا محل کار شما، با تلاش این موسسه به تحقق پیوسته است.


  چگونگی آموزش آنلاین


       این موسسه مجری برگزاری کلاس آنلاین آموزش زبان می باشد. بعد از ثبت نام قطعی داوطلبان، اطلاعات جامعی از نحوه آموزش و چگونگی شرکت در کلاس های مجازی، از طریق ایمیل به هر یک از داوطلبان ارائه خواهد شد. در این جا بطور خلاصه مهمترین مواردی که درباره نحوه آموزش در این مرکز وجود دارد، به استحضار می رسد:

    با توجه به فناوری مخابراتی منحصربفرد و بی بدیلی که شرکت « برکت تل» در اختیار این مرکز آموزشی قرار داده است، هیچ کدام از اندک مشکلات موجود در سیستم های آموزش مجازی گذشته در کشور ( از قبیل پایینی سرعت اینترنت، ناهماهنگی صدا و تصویر، قطع ارتباط با شبکه و …) در این دوره ها وجود نداشته و آموزش دروس با کیفیتی مطلوب انجام می پذیرد.
    در این دوره ها، هر کلاس مشابه با تعداد ساعاتی که در کلاس حضوری تدریس می گردد، تشکیل می شود.
    در هر کلاس، استاد بصورت آنلاین و در ساعات تعیین شده ، تدریس می نماید. جزوات لازم در یک یا چند نوبت در طول دوره در سایت بارگزاری می شود و داوطلبان می توانند پیش از آغاز هر جلسه با دانلود و پرینت از جزوه مربوطه، آن را در اختیار داشته باشند.
    صدای استاد بطور مستقیم و شفاف از طریق خط تلفن و بدون قطعی ( و با هزینه اندک ساعتی ۳۰۰ تومان مندرج در قبض تلفن) به داوطلب منتقل می گردد. بنابر نیاز، استاد می تواند مطالب موجود در جزوه پرینت گرفته شده را توضیح داده و مطالبی به آن بیافزاید تا دانشجویان با قلم خودکار، مداد و … موارد اضافه شده را در آن درج نمایند (همانگونه که اکثر اساتید در کلاس های حضوری بدین شیوه عمل می نمایند)، اسلایدهای مورد نیاز نیزهمزمان از طریق اینترنت به نمایش گذارده می شوند. در مواردی هم که لازم است مطلبی توسط استاد نگاشته شود، این امراز طریق قلم نوری میسر شده است و در نتیجه مطالب نوشته شده، بلافاصله بر روی مانیتور قابل مشاهده خواهد بود.
    در صورتی که دانشجویان نیاز به پرسیدن سوال داشته باشند، این امر به سهولت از طریق یک کلیک ساده بر روی گزینه طرح سوال در صفحه مونیتور به اطلاع استاد می رسد ( همانند بالا بردن دست در کلاس بعلامت اجازه برای طرح سوال). در این زمان استاد نیز می تواند با یک کلیک ساده ، میکروفون دانشجو را برای طرح سوال و شنیدن آن توسط سایر حاضرین در کلاس مجازی میسر سازد. ضمنا امکان بحث گروهی نیز در صورت صلاحدید استاد وجود خواهد داشت.
معمولا داوطلب شرکت کننده در کلاس نیازی به تایپ کردن نخواهد داشت.

    با توجه به توضیحات داده شده، استفاده از این سیستم آموزشی بسیار ساده بوده، تنها تفاوت آن با کلاس های حضوری عدم رویت مستقیم چهره استاد مربوطه است.